KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 17025078
nr 1702 5078
Akvareller
3 st, Oidentifierad konstnär. Signerade KL, skärgård. Akvarell, bildmått: 15x21 cm, yttermått inklusive ram: 32x37 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 maj 2025
kl 20:16:47
19/5 19:50:47